قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

کارگاههای مهارتی

 

کاربر عزیز از اینکه در حال حاضر مشغول به مطالعه این بخش از سایت کارآفرینی آینده پژوهان هستید ما از جهت داشتن دوستانی مانند شما بر خود می بالیم و به شما دوست عزیز خوش آمد می گوییم. شما در این بخش از سایت می توانید عناوین کارگاههای آموزشی  ما را مشاهده کنید و با توجه به نیازها و علایق شخصی آن  را انتخاب و جهت حضور در کارگاه در قسمت مربوطه ثبت نام نمایید. در صورت تکمیل بودن کارگاه می توانید در بخش ذخیره ثبت نام نمایید. یقین بدانید که در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

برای ثبت نام در کارگاههای مهارتی کلیک نمائید.

 

اهداف تشکیل کارگاههای مهارتی

باگسترش علوم مختلف، افزایش جمعیت، توسعه فناوری، تغییر نیازهای انسان، به نظر می رسد دیگر  مدارس و دانشگاهها به سبک امروزی و سنتی خویش قادر به پاسخگویی نیازهای اقشار مختلف جامعه از جمله دانش آموزان، دانشجویان و افراد جویای کار در سطح عمومی نیستند. لذا اقشار مختلف، از جمله جوانان، باید نیازهای اساسی خود و جامعه را به خوبی تشخیص بدهند تا بتوانند برای خود و دیگران کسب درآمد بکنند. صاحب نظران حوزه روان شناسی، جامعه شناسی، اقتصاددانان، بازار کسب و کار همگی اتفاق نظر دارند که تنها راه نجات و برون رفت از معظل بیکاری در جوامع مختلف، مهارت آموزی بر اساس علایق و نیازهای فردی و اجتماعی است که نتیجه آن منجر به کسب درآمد، کارآفرینی و کاهش بیکاری است. با این توصیف، شرکت کارآفرینی آینده پژوهان فکور در نظر دارد با اجرای کارگاههای مهارتی بر اساس جدیدترین روشهای علمی بین المللی به اقشار مختلف جامعه از جمله به فارغ اتحصیلان مدارس و دانشگاهها کمک نماید تا خود از کارآفرینان موفق جامعه خود باشند.

کارگاههای مهارتی در چهار مرحله ی ( مقدماتی، متوسطه، پیشرفته، عالی) بر گزار می شود که شما دوست عزیز می توانید در این کارگاهها شرکت نمایید. شما می توانید بر اساس علاقه و نیاز خود در چندین کارگاه ثبت نام و شرکت کنید. ما متعهد می شوییم که اگر این کارگاهها، در نگرش و تفکر شما تغییر ایجاد نکند و شما را به سوی خلاقیت،کارآفرینی، خلق شغل، رهنمون نسازد، هزینه های پرداختی را به شما عودت نماییم.

لطفا برای آشنایی بیشتر از محتوای کارگاه و سرفصل آن، روی عنوان کارگاهها کلیک نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *